Enfesköy Katkısız Vişne Reçeli

İndirim!

Enfesköy Katkısız Vişne Reçeli

24,90

415 Gr

3 adet stokta

Ürünü Paylaş

Açıklama

Rengine, erişkinliğine ve tadına dikkat ederek özenle seçip topladığımız vişnelerimiz,
işlem görmeden reçel haline getirilmekte ve sıcak dolum yöntemiyle hazırlanmaktadır.
Tattığınız anda hayran bırakacak lezzetimizin sırrı malzemesinden hazırlanışına her aşamasında gizli…

Vişne Reçelinin faydaları

  1. Vişne içeriğinde bulunan anti ageing özelliği ile esasında yaşlanma karşıtı faydalı bir meyvedir.
  2. Genç kalmanın en önemli sırları bu şifalı meyvede bulunmaktadır. Bağışıklık sistemini güçlendiren özelliğe sahip olan vişne ve bağlantılı olarak vişne reçelinin aynı zamanda göz için de büyük faydaları olan bir meyvedir.
  3. Vişne Reçelinin çok çok iyi bir A ve C vitamin deposu kaynağı olmasının yanında içeriğinde ayrıca kalsiyum, demir ve fosfor gibi zengin mineralleri içerdiğinden dolayı faydaları oldukça fazladır.
  4. Vişne ve vişne reçeli su çiçeği, kızamık ve kabakulak gibi hastalıklara yakalanma riskini de önemli bir ölçüde azaltmaktadır. Sinir sistemini düzenleyici etkisi olan vişne ve vişne reçelinin faydaları arasında kalp dostu olarak bilinir ve kalp sağlığı için büyük fayda sağlar.
  5. Sindirim sistemine de faydası olan vişne reçelinin kabızlık sorununu giderici etkisi vardır. Ek olarak aynı zamanda parkinson hastalığına karşı da koruma sağlar.
  6. Sinir sistemine olan faydasından bahsettiğimiz vişne reçeli beyine de fayda sağlamaktadır ve alzheimer hastalığına karşı da korur, unutkanlığa karşı etkilidir. Ek olarak yine sindirim sistemine fayda sağlayan vişne reçelinin bakterilerden ve mantarlardan vücudumuzu sağlıklı bir şekilde koruması ile grip, nezle gibi soğuk algınlığına karşı da oldukça faydaları ve önleyici etkisi vardır. Bağlantılı olarak boşaltım sistemine de fayda sağlar. Bağırsakları hastalıklara karşı korur.
  7. Vişne meyvesi sayesinde vişne reçelinin insanlarda kansere karşı korumada faydaları vardır, kanser hücrelerinin büyümesini engeller ve özellikle de prostat ve kolon kanserine karşı tam koruma sağlamaktadır.
  8. Vişne meyvesi erkekler için neredeyse hayati bir öneme sahip saçların dökülmesini de önleyici bir özelliğe sahiptir. Uykusuzluk problemi çekenlerin deneyebileceği meyve olan vişne reçeli ile uykusuzluğunuza karşı da fayda sağlayabilirsiniz. Vişne reçeli çok iyi bir antioksidandır.
  9. Vişne Reçeli göz yapısını, görme sistemine de faydalıdır. Kolesterolü düzenleyici etki olan vişne reçeli damar sertleşmesine karşı da yararlıdır.
  10. Çağımızın en önemli hastalığı olan depresyona ve strese karşı da faydalıdır. Vişne reçeli yüksek değerdeki lif içeriğine sahiptir. Kalp atışlarını düzenler, kalp hastalıklarına karşı korur. Bunun sonucunda kalp krizi riskini de azaltır.

Ek bilgi

Ağırlık 415 g

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Enfesköy Katkısız Vişne Reçeli” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.